Syslog Watcher (8.x-1.1) - en to no translation catalogue (20 entries)

en: Administration
no: Administrasjon

en: Date
no: Dato

en: Message
no: Melding

en: No log messages available.
no: Ingen loggmeldinger er tilgjengelig.

en: Link
no: Lenke

en: User
no: Bruker

en: Separator
no: Skilletegn

en: Line
no: Linje

en: Details
no: Detaljer

en: Configuration
no: Konfigurasjon

en: Default options
no: Standardvalg

en: Default value
no: Standardverdi

en: Apply
no: Bruk

en: More information
no: Mer informasjon

en: Pager
no: Sidenavigasjon

en: About
no: Om

en: IP address
no: IP-adresse

en: Uses
no: Bruker

en: View events that have recently been logged.
no: Se hendelser som nylig har blitt loggført.

en: Referer
no: Henvist av
