Syslog Watcher (8.x-1.1) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Administration
nl: Beheer

en: Date
nl: Datum

en: Message
nl: Bericht

en: No log messages available.
nl: Geen logberichten beschikbaar.

en: User
nl: Gebruiker

en: Separator
nl: Scheidingsteken

en: Line
nl: Lijn

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Default options
nl: Standaardopties

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Apply
nl: Toepassen

en: More information
nl: Meer informatie

en: Pager
nl: Paginering

en: About
nl: Over

en: IP address
nl: IP-adres

en: Uses
nl: Gebruikt

en: View events that have recently been logged.
nl: Gebeurtenissen bekijken die recent zijn gelogd.

en: Referer
nl: Verwijzing
