Syslog Watcher (8.x-1.1) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: Type
ru: Тип

en: Administration
ru: Администрирование

en: Date
ru: Дата

en: Message
ru: Сообщение

en: No log messages available.
ru: В системном журнале нет сообщений.

en: Link
ru: Ссылка

en: User
ru: Пользователь

en: Separator
ru: Разделитель

en: Line
ru: Линия

en: Details
ru: Подробности

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Default options
ru: Настройки по умолчанию

en: Default value
ru: Значение по умолчанию

en: Apply
ru: Применить

en: More information
ru: Подробнее

en: Pager
ru: Постраничный навигатор

en: About
ru: Информация

en: IP address
ru: IP-адрес

en: Uses
ru: Использование

en: View events that have recently been logged.
ru: Просмотр событий, недавно записанных в системный журнал.

en: Referer
ru: Источник
