Syslog Watcher (8.x-1.1) - en to sl translation catalogue (17 entries)

en: Type
sl: Tip

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Date
sl: Datum

en: Message
sl: Sporočilo

en: No log messages available.
sl: V zapisniku ni sporočil.

en: Link
sl: Povezava

en: User
sl: Uporabnik

en: Line
sl: Vrstica

en: Details
sl: Podrobnosti

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Default options
sl: Privzete možnosti

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: More information
sl: Več informacij

en: About
sl: O modulu

en: IP address
sl: IP naslovi

en: Uses
sl: Uporablja

en: View events that have recently been logged.
sl: Pokaži nazadnje zabeležene dogodke.
