Syslog Watcher (8.x-1.1) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Type
sv: Typ

en: Date
sv: Datum

en: Message
sv: Meddelande

en: No log messages available.
sv: Inga loggmeddelanden tillgängliga.

en: Link
sv: Länk

en: User
sv: Användare

en: Separator
sv: Avskiljare

en: Line
sv: Rad

en: Details
sv: Detaljer

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Default options
sv: Standardval

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: Apply
sv: Applicera

en: More information
sv: Mer information

en: Pager
sv: Paginerare

en: About
sv: Om

en: IP address
sv: IP-adress

en: Uses
sv: Använder

en: View events that have recently been logged.
sv: Visa händelser som nyligen har loggats.

en: Referer
sv: Refererare
