Syslog Watcher (8.x-1.1) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: Date
th: วันที่

en: Message
th: ข้อความ

en: No log messages available.
th: ไม่มี Log

en: Link
th: ลิงค์

en: Separator
th: คั่น,แยก

en: Details
th: รายละเอียด

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Default options
th: ตัวเลือก

en: Pager
th: ตัวเปลี่ยนหน้า

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: IP address
th: ที่อยู IP

en: Uses
th: ใช้

en: View events that have recently been logged.
th: ดูเหตุการณ์ที่ถูกบันทึกไว้ล่าสุด
