Syslog Watcher (8.x-1.1) - en to vi translation catalogue (21 entries)

en: Type
vi: Kiểu

en: Administration
vi: Quản lý

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Message
vi: Thông điệp

en: No log messages available.
vi: Không có thông điệp bản ghi nào.

en: Link
vi: Liên kết

en: User
vi: Người dùng

en: Separator
vi: Kí tự ngăn cách

en: Line
vi: Dòng

en: Details
vi: Chi tiết

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Default options
vi: Tùy chọn mặc định

en: Default value
vi: Giá trị mặc định

en: Apply
vi: Áp dụng

en: More information
vi: Thông tin thêm

en: Pager
vi: Phân trang

en: About
vi: Giới thiệu

en: IP address
vi: Địa chỉ IP

en: Uses
vi: Sử dụng

en: View events that have recently been logged.
vi: Xem các sự kiện đã được ghi lại gần đây.

en: Referer
vi: Tham chiếu
