Syslog Watcher (8.x-1.2) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Value
af: Waarde

en: Type
af: Tipe

en: Administration
af: Administrasie

en: Date
af: Datum

en: Message
af: Boodskap

en: No log messages available.
af: Geen logboodskappe beskikbaar.

en: Link
af: Skakel

en: User
af: Gebruiker

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Default options
af: Verstekopsies

en: Apply
af: Pas toe
