Syslog Watcher (8.x-1.2) - en to bn translation catalogue (13 entries)

en: Type
bn: টাইপ

en: Administration
bn: প্রশাসন

en: Date
bn: তারিখ

en: Message
bn: বার্তা

en: No log messages available.
bn: কোন লগ বার্তা নেই।

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Line
bn: লাইন

en: Details
bn: বিস্তারিত

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: About
bn: সম্পর্কে

en: IP address
bn: IP ঠিকানা

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
