Syslog Watcher (8.x-1.2) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Administration
dz: བདག་སྐྱོང་།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: No log messages available.
dz: དྲན་དེབ་འཕྲིན་དོན་ཚུ་ལངམ་མིན་འདུག

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Details
dz: རྒྱས་བཤད་ཚུ་

en: Default options
dz: སྔོན་སྒྲིག་གི་གདམ་ཁ་ཚུ་

en: View events that have recently been logged.
dz: འཕྲལ་གྱི་ལོག་འབད་ཡོད་པའི་བྱུང་ལས་ཚུ་སྟོན།
