Syslog Watcher (8.x-1.2) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Type
ka: ტიპი

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: Date
ka: თარიღი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Link
ka: ბმული

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Separator
ka: გამყოფი

en: Line
ka: ხაზი

en: Details
ka: დეტალები

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა

en: More information
ka: დამატებითი ინფორმაცია
