Syslog Watcher (8.x-1.2) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Administration
nn: Administrasjon

en: Date
nn: Dato

en: Message
nn: Melding

en: No log messages available.
nn: Ingen loggmeldingar er tilgjengelege.

en: Link
nn: Lenke

en: User
nn: Brukar

en: Details
nn: Detaljar

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Apply
nn: Bruk

en: View events that have recently been logged.
nn: Vis hendingar som nyleg har vorte logga.
