Syslog Watcher (8.x-1.2) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Details
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Default options
pa: ਮੁੱਢਲੀਆਂ ਚੋਣਾਂ
