Syslog Watcher (8.x-1.2) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Value
sq: Vlera

en: Type
sq: Lloji

en: Administration
sq: Administrimi

en: Date
sq: Data

en: Message
sq: Mesazhi

en: No log messages available.
sq: Asnjë log mesazhesh në dispozicion.

en: Link
sq: Lidhje

en: User
sq: Përdoruesi

en: Details
sq: Hollësi

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Default options
sq: Opsionet e prezgjedhura

en: About
sq: Informacione

en: View events that have recently been logged.
sq: Shfaq ndodhitë e fundit të regjistruara.
