Syslog Watcher (8.x-1.3) - en to az translation catalogue (20 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: Type
az: Növ

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Date
az: Tarix

en: Message
az: Mesaj

en: No log messages available.
az: Heç bir jurnal mesajı əlçatan deyil.

en: User
az: İstifadəçi

en: Separator
az: Ayırıcı

en: Details
az: Detallar

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Default options
az: Defolt seçimlər

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: More information
az: Ətraflı məlumat

en: Pager
az: Peycer

en: About
az: Haqqında

en: IP address
az: IP ünvanı

en: Uses
az: İstifadə edir

en: View events that have recently been logged.
az: Bu yaxınlarda daxil edilmiş hadisələrə baxın.

en: Referer
az: Referen
