Syslog Watcher (8.x-1.3) - en to cy translation catalogue (15 entries)

en: Value
cy: Gwerth

en: Type
cy: Math

en: Administration
cy: Gweinyddiaeth

en: Date
cy: Dyddiad

en: Message
cy: Neges

en: No log messages available.
cy: Dim negeseuon log ar gael.

en: Link
cy: Dolen

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Separator
cy: Gwahanydd

en: Details
cy: Manylion

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Default options
cy: Dewisiadau rhagosod

en: Default value
cy: Gwerth rhagosod

en: Apply
cy: Ceisio

en: View events that have recently been logged.
cy: Gweld digwyddiadau sydd wedi eu cofnodi'n ddiweddar.
