Syslog Watcher (8.x-1.3) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Value
da: Værdi

en: Date
da: Dato

en: Message
da: Meddelelse

en: No log messages available.
da: Ingen logbeskeder til rådighed.

en: User
da: Bruger

en: Separator
da: Skilletegn

en: Line
da: Linje

en: Details
da: Detaljer

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Default options
da: Standardindstillinger

en: Default value
da: Standardværdi

en: Apply
da: Udfør

en: More information
da: Mere information

en: About
da: Om

en: IP address
da: IP-adresse

en: Uses
da: Bruger

en: View events that have recently been logged.
da: Vis seneste hændelser.

en: Referer
da: Henviser
