Syslog Watcher (8.x-1.3) - en to es translation catalogue (22 entries)

en: Value
es: Valor

en: Type
es: Tipo

en: Administration
es: Administración

en: Date
es: Fecha

en: Message
es: Mensaje

en: No log messages available.
es: No hay mensajes de registro disponibles.

en: Link
es: Enlace

en: User
es: Usuario

en: Separator
es: Separador

en: Line
es: Línea

en: Details
es: Detalles

en: Configuration
es: Configuración

en: Default options
es: Opciones predefinidas

en: Default value
es: Valor predeterminado

en: Apply
es: Aplicar

en: More information
es: Más información

en: Pager
es: Paginador

en: About
es: Acerca de

en: IP address
es: Direccion(es) IP

en: Uses
es: Usos

en: View events that have recently been logged.
es: Ver los sucesos registrados recientemente.

en: Referer
es: Referente
