Syslog Watcher (8.x-1.3) - en to eu translation catalogue (19 entries)

en: Value
eu: Balioa

en: Type
eu: Mota

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Date
eu: Data

en: Message
eu: Mezua

en: No log messages available.
eu: Ez dago log mezurik.

en: Link
eu: Esteka

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Separator
eu: Bereizlea

en: Details
eu: Xehetasunak

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Default options
eu: Aukera lehenetsiak

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Apply
eu: Ezarri

en: More information
eu: Informazio gehiago

en: About
eu: (r)i buruz

en: IP address
eu: IP helbideak

en: Uses
eu: Erabilerak

en: View events that have recently been logged.
eu: Ikusi erregistroan gordetako azken gertaerak.
