Syslog Watcher (8.x-1.3) - en to fi translation catalogue (22 entries)

en: Value
fi: Arvo

en: Type
fi: Tyyppi

en: Administration
fi: Ylläpito

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Message
fi: Viesti

en: No log messages available.
fi: Yhtään lokimerkintää ei ole saatavilla.

en: Link
fi: Linkki

en: User
fi: Käyttäjä

en: Separator
fi: Erotin

en: Line
fi: Rivi

en: Details
fi: Yksityiskohdat

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Default options
fi: Oletusasetukset

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: Apply
fi: Käytä

en: More information
fi: Lisää tietoa

en: Pager
fi: Sivutus

en: About
fi: Tietoja

en: IP address
fi: IP osoite

en: Uses
fi: Käyttää

en: View events that have recently been logged.
fi: Näytä lähiaikoina lokiin kirjatut tapahtumat

en: Referer
fi: Viittaaja
