Syslog Watcher (8.x-1.3) - en to kn translation catalogue (15 entries)

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Administration
kn: ನಿರ್ವಹಣೆ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Separator
kn: ವಿಭಜಕ

en: Line
kn: ಸಾಲು

en: Details
kn: ವಿವರಣೆಗಳು

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Default options
kn: ಡಿಫಾಲ್ಟ್ ಆಯ್ಕೆಗಳು

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Pager
kn: ಪೇಜರ್

en: About
kn: ಕುರಿತು
