Syslog Watcher (8.x-1.3) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Value
ne: मान

en: Type
ne: प्रकार

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Date
ne: मिति

en: Message
ne: सन्देश

en: No log messages available.
ne: लग सन्देश उपलब्ध छैन

en: Link
ne: लिङ्क

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Line
ne: रेखा

en: Details
ne: विस्तृत

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Default value
ne: पूर्वनिर्धारित मान

en: About
ne: बारेमा
