Syslog Watcher (8.x-1.3) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Type
os: Тип

en: Administration
os: Разамынад

en: Date
os: Датæ

en: Message
os: Хъусинаг

en: No log messages available.
os: Системон журналы хъусинæгтæ нæй.
