Syslog Watcher (8.x-1.3) - en to pt translation catalogue (20 entries)

en: Value
pt: Valor

en: Type
pt: Tipo

en: Administration
pt: Administração

en: Date
pt: Data

en: Message
pt: Mensagem

en: No log messages available.
pt: Não há mensagens no registo.

en: Link
pt: Ligação

en: User
pt: Utilizador

en: Separator
pt: Separador

en: Details
pt: Detalhes

en: Configuration
pt: Configuração

en: Default options
pt: Opções predefinidas

en: Default value
pt: Valor predefinido

en: Apply
pt: Aplicar

en: More information
pt: Mais informações

en: Pager
pt: Paginador

en: About
pt: Sobre

en: IP address
pt: Endereço IP

en: Uses
pt: Usos

en: View events that have recently been logged.
pt: Exibir eventos registados recentemente.
