Syslog Watcher (8.x-1.3) - en to sk translation catalogue (21 entries)

en: Value
sk: Hodnota

en: Type
sk: Typ

en: Administration
sk: Administrácia

en: Date
sk: Dátum

en: Message
sk: Správa

en: No log messages available.
sk: Nie sú k dispozícii žiadne správy v zázname.

en: Link
sk: Odkaz

en: User
sk: Používateľ

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: Line
sk: Riadok

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Default options
sk: Predvolené nastavenia

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Apply
sk: Použiť

en: More information
sk: Viac informácií

en: Pager
sk: Stránkovanie

en: About
sk: Informácie o

en: IP address
sk: IP adresa

en: Uses
sk: Používa

en: View events that have recently been logged.
sk: Zobrazenie naposledy zaznamenaných udalostí.
