Syslog Watcher (8.x-1.3) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Value
sr: Вредност

en: Type
sr: Tип

en: Date
sr: Датум

en: Message
sr: Порука

en: User
sr: Корисник

en: Default value
sr: Подразумевана вредност

en: IP address
sr: IP адреса
