Syslog Watcher (8.x-1.3) - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: Value
uk: Значення

en: Type
uk: Тип

en: Administration
uk: Адміністрування

en: Date
uk: Дата

en: Message
uk: Повідомлення

en: No log messages available.
uk: Повідомлення в журналі відсутні.

en: Link
uk: Посилання

en: User
uk: Користувач

en: Separator
uk: Розділювач

en: Line
uk: Рядок

en: Details
uk: Подробиці

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Default options
uk: Базові опції

en: Default value
uk: Базове значення

en: Apply
uk: Застосувати

en: More information
uk: Додаткові відомості

en: Pager
uk: Сторінковий навіґатор

en: About
uk: Про модуль

en: IP address
uk: IP-адреса

en: Uses
uk: Використання

en: View events that have recently been logged.
uk: Перегляд останніх зареєстрованих в журналі подій.

en: Referer
uk: Джерело
