Syslog Watcher (8.x-1.2) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Value
ur: قیمت

en: Type
ur: قِسم

en: Administration
ur: تنظیم

en: Date
ur: تاریخ

en: Message
ur: پیغام

en: No log messages available.
ur: کوئ لاگ پیغامات موجود نہیں۔

en: Link
ur: ربط

en: User
ur: صارف

en: Details
ur: تفصیلات

en: Default value
ur: طے شدہ قدر
