System Events (1.0.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།
