System Events (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Type
el: Τύπος

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Label
el: Ετικέτα

en: Created
el: Δημιουργήθηκε
