System Events (1.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Type
es: Tipo

en: Yes
es: Sí

en: Edit
es: Editar

en: Label
es: Etiqueta

en: Created
es: Creado

en: Expired
es: Caducado
