System Events (1.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Type
ne: प्रकार

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको
