System Events (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Type
uk: Тип

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Edit
uk: Редагувати

en: Label
uk: Мітка

en: Created
uk: Створено

en: Expired
uk: Термін дії вичерпано

en: Max Age
uk: Макс.вік
