System Events (1.0.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Type
ar: النوع

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Edit
ar: تحرير

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء
