System Events (1.0.0-alpha2) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Type
be: Тып

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: Expired
be: Выбег тэрмін
