System Events (1.0.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Type
bs: Tip

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Label
bs: Oznaka

en: Created
bs: Kreiran
