System Events (1.0.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Type
cs: Typ

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Edit
cs: Upravit

en: Label
cs: Popisek

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Expired
cs: Ukončena platnost
