System Events (1.0.0-alpha2) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Edit
da: Redigér

en: Label
da: Etiket

en: Created
da: Oprettet

en: Expired
da: Udløbet
