System Events (1.0.0-alpha2) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Type
de: Typ

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Label
de: Beschriftung

en: Created
de: Erstellt

en: Expired
de: Abgelaufen
