System Events (1.0.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Type
gl: Tipo

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Edit
gl: Editar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Created
gl: Creado
