System Events (1.0.0-alpha3) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Type
he: סוג

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Edit
he: עריכה

en: Label
he: תווית

en: Created
he: נוצר

en: Expired
he: פג תוקפם
