System Events (1.0.0-alpha3) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Type
sq: Lloji

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Created
sq: Krijuar
