System Events (1.0.0-alpha3) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Edit
hr: Uredi

en: Label
hr: Oznaka

en: Created
hr: Stvoreno
