System Events (1.0.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Type
sk: Typ

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Label
sk: Označenie

en: Created
sk: Vytvorené

en: Expired
sk: Vypršané
