System Events (1.0.0-alpha3) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Type
ta: வகை

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Edit
ta: மாற்று

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது
