System Monitor (2.0.0) - en to am translation catalogue (14 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Tags
am: መለያዎች

en: Label
am: መሰየሚያ

en: History
am: ታሪክ

en: Path
am: ዱካ

en: ID
am: አይዲ

en: Configure
am: ውቀር

en: Error
am: ስህተት

en: Roles
am: ሚናዎች

en: 1 week
am: 1 ሳምንት
