System Monitor (2.0.0) - en to ar translation catalogue (24 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Description
ar: الوصف

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Tags
ar: وسوم

en: Label
ar: التسمية

en: Icon
ar: أيقونة

en: History
ar: الأرشيف

en: Path
ar: المسار

en: ID
ar: المعرف ID

en: Configure
ar: ضبط

en: Error
ar: خطأ

en: Roles
ar: الأدوار

en: Warning
ar: تحذير

en: OK
ar: موافق

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Pending
ar: معلّق

en: Apply
ar: تطبيق

en: Copyright
ar: جميع الحقوق محفوظة

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Debugging
ar: تصحيح الأخطاء

en: Dashboard
ar: لوحة التحكم
