System Monitor (2.0.0) - en to be translation catalogue (21 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Label
be: Подпіс

en: History
be: Гісторыя

en: Path
be: Сцежка

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Configure
be: Правіць

en: Error
be: Памылка

en: Roles
be: Ролі

en: Warning
be: Увага

en: 1 year
be: 1 год

en: Configuration
be: Налады

en: Pending
be: Чакае

en: Apply
be: Ужыць

en: 1 week
be: 1 тыдзень

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Dashboard
be: Панэль інструментаў
