System Monitor (2.0.0) - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: History
ga: Stair

en: Pending
ga: Ar feitheamh

en: 1 month
ga: mí amháin

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: 1 week
ga: seachtain amháin

en: Dashboard
ga: Deais
