System Monitor (2.0.0) - en to ru translation catalogue (37 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Description
ru: Описание

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Tags
ru: Теги

en: Go
ru: Пуск

en: Label
ru: Метка

en: Icon
ru: Иконка

en: History
ru: История

en: Path
ru: Путь

en: Issues
ru: Задачи

en: Issue
ru: Проблема

en: Configure
ru: Настроить

en: Error
ru: Ошибка

en: Roles
ru: Роли

en: Warning
ru: Предупреждение

en: 3 months
ru: 3 месяца

en: 6 months
ru: 6 месяцев

en: 1 year
ru: 1 год

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Pending
ru: В ожидании

en: Global Settings
ru: Глобальные настройки

en: 1 month
ru: 1 месяц

en: Records per page
ru: Записей на страницу

en: Apply
ru: Применить

en: 1 week
ru: 1 неделя

en: Copyright
ru: Авторские права (Copyright)

en: Allowed Roles
ru: Разрешенные роли

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: 7 days
ru: 7 дней

en: Debugging
ru: Отладка

en: Dashboard
ru: Панель управления

en: 30 days
ru: 30 дней

en: 60 days
ru: 60 дней

en: Downtime
ru: Время простоя
